London - Tehran - Hong Kong - Kuala Lumpur
شنبه تا چهارشنبه

خدمات کلی گروه

financial

مشاوره تامین سرمایه خارجی

به روز ترین خدمات

سرمایه خارجی

سرمایه گذاری خارجی به عنوان یکی از مهمترین منابع تامین مالی و روش های انتقال تکنولوژی در کشورهای در حال توسعه می باشد.

متخصصان ما با آنالیز دقیق وضعیت شرکت یا پروژه شما بهترین راه کار و ساختار جهت جذب سرمایه گذاز خارجی بصورت مستقیم یا غیر مستقیم را به شما پیشنهاد میدهند و شما را در اخذ کلیه مجوز های لازم داخلی و خارجی یارید میرسانند . 

مأموریت ما کاهش حداکثری ریسک فعالیت های تجاری و اقتصادی شما می باشد.

خدمات کلی گروه RBE

ما برآنیم تا با افزایش سطح علمی و تجربی مجموعه، گامی بلند در جهت ارتقاء سطح خدمات مالی کشور برداریم و موازی با بازارهای مالی توسعه یافته، با ارائه ابزارها و محصولات مالی متنوع، رویکردی متفاوت، در جهت حفظ مصالح و منافع مشتریان ، را دنبال کنیم .

برنامه ریزی استراتژیک تجاری

فرآیند مدیریت استراتژیک برای مطابقت با شرایط دائمالتغییر بازار و ساختار رقابتی با سازمانهایی که به طور مداوم منابع، توانمندیها و صلاحیت های اصلی را توسعه می دهند، استفاده میشود.

مشاوره تامین مالی پروژه

ما به شرکتها و موسسات در حوزه های نفت و گاز ، پتروشیمی ، معدن و صنایع معدنی ، سلامت ، استارت آپها و … خدمات تامین مالی و فاینانس را مبتنی بر روشهای مدرن ارایه می دهیم

خدمات فنی ـ مهندسی، مشاوره‌ای

با سابقه اجرایی پروژه های زیرساختی در کشور های مختلف دنیا ما به شما در امور فنی و مهندسی و مدیریت ساخت و بهره برداری خدمات مبتنی بر دانش روز دنیا را ارایه می نماییم . 

مشاوره سرمایه گذاری خارجی

ما به شما جهت جذب سرمایه گذار خارجی جهت پروژه های داخلی و خارجی کشور با توجه به زمینه تخصصی هر سرمایه گذار و پروژه راهکار  ارایه می دهیم . 

تحلیل بورس و ارز

ما جامع ترین تحلیل های بنیادین و تکنیکال را در تمام بازارهای مالی و در هز زمینه ای با توجه به نیاز تخصصی شما از کسب فراهم می کنیم.با عضویت در گروه اطلاع رسانی مالی همیشه کسب و کار خود را از نوسانات ارزی محافظت نمایید.

امور بازرگانی و واردات

مشاور بازرگانی به عنوان یک کاتالیزور در  تجارت عمل کند و زمانی که تجارت با تغییراتی مواجه می شود می تواند به  بازرگانان دیدگاه های جدیدی ارائه دهد و آن ها را در انتخاب مسیر درست جهت کسب و کار هدایت نماید.

مشاوره امور مالی بازار سرمایه

خدمات جامع مشاوره مالی

خدمات مشاوره ای ما شامل امور کلی مربوط به ایجاد ساختار مالی صحیح جهت جذب سرمایه گذار پروژه های زیرساختی و همچنین پیاده سازی ساختار شرکت های تجاری متوسط و بزرگ جهت دستیابی به اهداف تامین شده شان می باشد . برخی از خدمات این شرکت شامل مشاوره در زمینه های ذیل می باشد: 

مدیریت استراتژیک کسب و کار های مختلف

ارائه مشاوره تجاری و صنعتی در صنایع و رشته های مختلف و حساس، یکی از مهمترین خدمات ما است؛

بهره گیری از ابزارهای به روز و پیاده سازی مدل های برنامه ریزی استراتژیک، ما را در بهبود فضای تجاری هر سازمان یاری نموده است تا بتوانیم فرآیند تحلیل، تدوین، برنامه ریزی، پیاده سازی و اجرا، کنترل و ارزیابی استراتژی را در بنگاه های اقتصادی بدرستی انجام دهیم؛

در هر حوزه و هر سطحی که فعالیت میکنید، میتوانید از خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک مالی گروه RBE استفاده کنید و آن را در سطوح مختلف تجارت خود اجرا نمایید.