London - Tehran - Hong Kong - Kuala Lumpur
شنبه تا چهارشنبه

سوالات متداول

سوالات اغلب پرسیده شده

پرسش و پاسخ سوالات

بیشترین سوالات پرسیده شده در ذیل آمده اند . اگر پاسخ سوال خود را نگرفتید می توانید با ما تماس بگیرید. 

این شرکت با ۲۰ سال سابقه در بازارهای داخلی و بین المللی و دارا بودن دفاتر و نمایندگی ها در بیش از ۱۰ کشور دنیا بهترین پاسخگو به نیازهای تجاری شما می باشد. 

دفتر اصلی شرکت در کوالا لامپور مالزی و دفتر نمایندگی ثبت شده در ایران می باشد.

این شرکت در دو بخش خدمات فنی و مهندسی و بخش خدمات مالی فعال می باشد. در ایران زمینه فعالیت شرکت خدمات مشاوره تجاری و بازرگانی و زمینه سازی سرمایه گذاری خارجی در ایران می باشد.

براورد درخواست های مشتریان محترم رایگان و بدون دریافت وجه است و پس از توافق بر سر خدمات مورد نیاز قرارداد مربوطه تنظیم و رقم قرارداد مشخص می گردد.

سابقه فعالیت اصلی شرکت در مالزی و سایر اعضای گروه در ایران و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و چین می باشد. در کشور های فوق پروژه های انجام شده و تکملی شده وجود دارند که در صورت نیاز به مشتریان محترم معرفی می گردند.

مدیریت استراتژیک شرکتی و پروژه های زیرساختی

ارائه مشاوره تجاری و صنعتی در صنایع و رشته های مختلف و حساس، یکی از مهمترین خدمات ما است؛

بهره گیری از ابزارهای به روز و پیاده سازی مدل های برنامه ریزی استراتژیک، ما را در بهبود فضای تجاری هر سازمان یاری نموده است تا بتوانیم فرآیند تحلیل، تدوین، برنامه ریزی، پیاده سازی و اجرا، کنترل و ارزیابی استراتژی را در بنگاه های اقتصادی بدرستی انجام دهیم؛

در هر حوزه و هر سطحی که فعالیت میکنید، میتوانید از خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک مالی گروه RBE استفاده کنید و آن را در سطوح مختلف تجارت خود اجرا نمایید.