London - Tehran - Hong Kong - Kuala Lumpur
شنبه تا چهارشنبه

درباره ما

درباره RBE

 تاریخچه گروه 

گروه مشاورین مهندسی و  سرمایه گذاری RBE در سال ۲۰۰۰ میلادی در کشور مالزی از تجمیع چندین شرکت مهندسی و بازرگانی و خدمات مالی و سرمایه گذاری پایه گذاری گردید و در طی سالیان بعد در کشور های هنگ کنگ و سنگاپور و ترکیه و انگلستان فعالیت های خود را گسترش داد . این شرکت در حال حاظر در کشور های ترکیه و انگلستان و ایتالیا و مالزی دارای نمایندگی فعال است.

این شرکت از سال ۸۸ دارای نمایندگی رسمی ثبت شده در ایران است و در زمینه های بازرگانی بین المللی و مشاوره امور مالی فعال می باشد. 

۲۰ سال تجربه

نزدیک به ۲۰ سال تجربه 

تیم مشاوران RBE آمیزه‌ای است از دانش و تجربه در محیطی پویا و با انگیزه، با ترکیبی از متخصصان مجرب، کاردان و دانشگاهی در حوزه‌های مختلف عملکردی در کشور های مختلف دنیا.

ترکیبی از این متخصصان تیم‌های پروژه را می‌سازند تا با رویکرد جامع به ارائه خدمات مشاوره بپردازند. در نگاه ما راهکارهای صرفاً نظری برای حل چالش‌های کسب‌وکار کارساز نیستند و لازم است رویکردی مبتنی بر واقعیت‌های صنعت کشور و شرایط مختص آن کسب‌وکار برای ارائه راهکارها در نظر گرفته شوند. جهت حفظ این رویکرد، در فرایند جذب همکاران RBEهمواره تلاش شده است تا در هر یک از واحدها هم از افراد دانشگاهی با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین از افراد با تجربه با سوابق کاری بالای ۱۵ سال در صنایع مختلف بهره گرفته شود. نتیجه همنشینی این تیم‌ها، ارائه راهکارهایی است که از مبانی علمی ریشه گرفته و در عین حال مبتنی بر واقعیت‌های صنعت کشور و شرایط خاص هر کسب‌وکار است.

آنچه انجام می دهیم

خدمات کلی گروه RBE

ما برآنیم تا با افزایش سطح علمی و تجربی مجموعه، گامی بلند در جهت ارتقاء سطح خدمات مالی کشور برداریم و موازی با بازارهای مالی توسعه یافته، با ارائه ابزارها و محصولات مالی متنوع، رویکردی متفاوت، در جهت حفظ مصالح و منافع مشتریان ، را دنبال کنیم .

برنامه ریزی استراتژیک تجاری

فرآیند مدیریت استراتژیک برای مطابقت با شرایط دائمالتغییر بازار و ساختار رقابتی با سازمانهایی که به طور مداوم منابع، توانمندیها و صلاحیت های اصلی را توسعه می دهند، استفاده میشود.

مشاوره تامین مالی پروژه

ما به شرکتها و موسسات در حوزه های نفت و گاز ، پتروشیمی ، معدن و صنایع معدنی ، سلامت ، استارت آپها و … خدمات تامین مالی و فاینانس را مبتنی بر روشهای مدرن ارایه می دهیم

خدمات فنی ـ مهندسی، مشاوره‌ای

با سابقه اجرایی پروژه های زیرساختی در کشور های مختلف دنیا ما به شما در امور فنی و مهندسی و مدیریت ساخت و بهره برداری خدمات مبتنی بر دانش روز دنیا را ارایه می نماییم . 

مشاوره سرمایه گذاری خارجی

ما به شما جهت جذب سرمایه گذار خارجی جهت پروژه های داخلی و خارجی کشور با توجه به زمینه تخصصی هر سرمایه گذار و پروژه راهکار  ارایه می دهیم . 

تحلیل بورس و ارز

ما جامع ترین تحلیل های بنیادین و تکنیکال را در تمام بازارهای مالی و در هز زمینه ای با توجه به نیاز تخصصی شما از کسب فراهم می کنیم.

امور بازرگانی و واردات

مشاور بازرگانی به عنوان یک کاتالیزور در  تجارت عمل کند و زمانی که تجارت با تغییراتی مواجه می شود می تواند به  بازرگانان دیدگاه های جدیدی ارائه دهد و آن ها را در انتخاب مسیر درست جهت کسب و کار هدایت نماید.

۱۰۰۰۰

مورد مشاوره

۱۵۰

پروژه تکمیل شده

۵

دفتر بین المللی

۲۰

کارشناس خبره و متخصص

بیشترین سوالات پرسیده شده

سوالات متداول

در صورت نیاز به کسب هر گونه اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره های تخصصی در صورتی که پاسخ سوال خود را در گزینه های ذیل پیدا نمی کنید با ما تماس بگیرید . مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی نیاز های شما خواهند بود.

شرکت ما با ۲۰ سال سابقه و  دارا بودن دفاتر و مشاورین متخصص در کشور های مختلف دنیا بهترین گزینه برای رفع نیاز های تخصصی شما در کشور های مقصد می باشد.

دفتر مرکزی شرکت در حال حاظر در کوالالامپور مالزی می باشد. سایر اعضای گروه نیز در کشورهای ایتالیا , انگلستان , هنگ کنگ , اسپانیا , سنگاپور و چین فعال می باشند.

مشتریان عمده شرکت در ایران می باشند که نیازهای تجاری و بازرگانی و مالی خود را در کشور های هدف از طریق گروه صبا تامین می نمایند.

دفتر اصلی شرکت در کوالا لامپور مالزی است که از سال ۲۰۰۰ میلادی در این کشور فعال می باشد. 

جهت تعیین وقت برای ملاقات حضوری ابتدا از طربق فرم های موجود در سایت تقاضای خود را مطرح فرمایید تا پس از بررسی و تعیین کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته شده و قرار ملاقات تعیین وقت شود. 

مدیریت استراتژیک شرکتی و پروژه های زیرساختی

ارائه مشاوره تجاری و صنعتی در صنایع و رشته های مختلف و حساس، یکی از مهمترین خدمات ما است؛

بهره گیری از ابزارهای به روز و پیاده سازی مدل های برنامه ریزی استراتژیک، ما را در بهبود فضای تجاری هر سازمان یاری نموده است تا بتوانیم فرآیند تحلیل، تدوین، برنامه ریزی، پیاده سازی و اجرا، کنترل و ارزیابی استراتژی را در بنگاه های اقتصادی بدرستی انجام دهیم؛

در هر حوزه و هر سطحی که فعالیت میکنید، میتوانید از خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک مالی گروه RBE استفاده کنید و آن را در سطوح مختلف تجارت خود اجرا نمایید.